Kategorijos
  • Kategorijos
  • Advento kalendoriai
    • Advento kalendoriai moterims 2026
    • Advento kalendoriai vyrams 2026
  • Aksesuarai
    • Diržai
    • Piniginės
    • Rankinės
  • Auto prekės
  • Be kategorijos
  • Dovanos
  • Grožis ir sveikata
  • Gyvūnų prekės
  • Kalėdos
  • Namai
    • Kilimai
    • Sėdmaišiai
    • Sofų užtiesalai
  • Sodo prekės
  • Vaikų prekės
Prisijungti / Registruotis
0 Norų sąrašas
0 Palyginti
0 items 0.00€
Meniu
0 items 0.00€
Produktų kategorijos
  • kaledos-kategorija-pardu-ltKalėdos
  • advento-kalendoriai-parduAdvento kalendoriai
  • Namai
    • Sofų užtiesalai
    • sedmaisiai-parduSėdmaišiai
    • kilimai-parduKilimai
  • Grožis ir sveikata
  • Auto prekės
  • Sodo prekės
  • Vaikų prekės
  • Gyvūnų prekės
  • kategorija-dovanos-parduDovanos
  • kategorija-pinigines-parduPiniginės
  • kategorija-dirzai-parduDiržai
  • kategorija-rankines-parduRankinės
  • Pradinis
  • Parduotuvė
  • Apie mus
  • Kontaktai
-12%
zaidimu-advento-kalendorius-2026-24-staigmenos-zaidimu-megejams
zaidimu-advento-kalendorius-2026-24-staigmenos-zaidimu-megejams
zaidimu-advento-kalendorius-2026-24-staigmenos-zaidimu-megejams
zaidimu-advento-kalendorius-2026-24-staigmenos-zaidimu-megejams
Pradžia Advento kalendoriai Žaidimų advento kalendorius 2026, 24 staigmenos žaidimų mėgėjams
advento-kalendorius-su-slime-24-kurybiniai-siurprizai
Advento kalendorius su slime – 24 kūrybiniai siurprizai 29.99€
Grįžti į parduotuvę
zaidimu-tematikos-advento-kalendorius-2026-24-staigmenos
Žaidimų tematikos advento kalendorius 2026, 24 staigmenos 59.00€ 54.99€

Žaidimų advento kalendorius 2026, 24 staigmenos žaidimų mėgėjams

49.00€ 42.99€

Palyginti
Pridėti į norų sąrašą
10 žmonių dabar domisi šiuo produktu!
Produkto kodas: 3306 Kategorija: Advento kalendoriai Žyma: GREITAS PRISTATYMAS PER 1-7 d.d.
Dalintis:
  • Aprašymas
Aprašymas

pardu-lt-saugus-mokejimai-nemokamas-pristatymas-nuo-45

Žaidimų advento kalendorius 2026, 24 staigmenos žaidimų mėgėjams – smagiam Kalėdų laukimui!

Žaidimų advento kalendorius 2026, 24 staigmenos žaidimų mėgėjams – originali dovana tiems, kurie mėgsta vaizdo žaidimus ir žaidimų tematikos aksesuarus. Kalendoriuje yra 24 atskiros staigmenos, kurias galima atidaryti kasdien laukiant Kalėdų. Rinkinyje rasite praktiškų kasdien naudojamų daiktų ir smulkių žaidimų tematikos aksesuarų.

Žaidimų tematika ir kasdienės staigmenos

Kalendoriuje derinami įvairūs žaidimų tematikos reikmenys, dekoracijos ir aksesuarai. Tarp jų yra nerūdijančiojo plieno gertuvė, žaidimų tematikos raktų pakabukas ir kitos smulkmenos. Dėl 24 atskirų langelių kiekviena diena iki Kalėdų tampa maža staigmena, o kalendorius gali būti dovanojamas paaugliui ar suaugusiam žaidimų mėgėjui.

Ypatybės:

  • 24 staigmenos: kalendoriuje yra 24 atskiri langeliai, skirti kasdieniam atidarymui laukiant Kalėdų.
  • Žaidimų tematikos aksesuarai: rinkinyje yra žaidimų tematikos raktų pakabukas, mini aksesuarai ir dekoracijos.
  • Praktiška gertuvė: rinkinyje yra nerūdijančiojo plieno gertuvė, tinkama kasdieniam naudojimui.
  • Patogus atidarymas: langelius galima atidaryti be papildomų įrankių.
  • Dovana žaidimų mėgėjui: tinka Kalėdoms ar kitai progai, norint pradžiuginti žmogų, mėgstantį žaidimus ir jų tematikos daiktus.

Specifikacijos:

Tipas: žaidimų tematikos advento kalendorius
Metai: 2026
Staigmenų skaičius: 24
Pagrindinė tematika: žaidimai
Gertuvės medžiaga: nerūdijantysis plienas
Pakuotė: dėžutė su 24 atidaromais langeliais

Komplektacija:

Nerūdijančiojo plieno gertuvė
Žaidimų tematikos raktų pakabukas
Mini žaidimų aksesuarai ir dekoracijos
Kitos žaidimų tematikos staigmenos iki 24 daiktų

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Žaidimų advento kalendorius 2026, 24 staigmenos žaidimų mėgėjams” Atšaukti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Maksimalus dydis: 20 MB. Galite įkelti: nuotrauką, vaizdo įrašą. Nuorodos iš YouTube, Facebook, Twitter ir kitų socialinių tinklų bus rodomos, kaip tekstas. Drop file here

Panašūs produktai

-34%
automobilio-uzdangalas-xtrobb
automobilio-uzdangalas-xtrobb
Palyginti

Automobilio uždangalas Xtrobb

Auto prekės
54.99€ 36.10€
Automobilio uždangalas Xtrobb – apsaugokite savo automobilį nuo aplinkos veiksnių! Ieškote efektyvaus būdo apsaugoti savo automobilį nuo saulės spindulių, dulkių
Pridėti į norų sąrašą
Į krepšelį
Greita peržiūra
-31%
laselinio-laistymo-sistema-sodui-ir-siltnamiui-su-mikropurkstukais-50-m
laselinio-laistymo-sistema-sodui-ir-siltnamiui-su-mikropurkstukais-50-m
Palyginti

Lašelinio laistymo sistema sodui ir šiltnamiui su mikropurkštukais, 50 m

Sodo prekės
64.75€ 44.70€
Lašelinio laistymo sistema sodui ir šiltnamiui su mikropurkštukais, 50 m – patogiam augalų drėkinimui Lašelinio laistymo sistema sodui ir šiltnamiui
Pridėti į norų sąrašą
Į krepšelį
Greita peržiūra
-34%
vaikiskas-piesimo-staliukas-su-projektoriumi
vaikiskas-piesimo-staliukas-su-projektoriumi
Palyginti

Vaikiškas piešimo staliukas su projektoriumi + priedai dovanų

Vaikų prekės
25.40€ – 27.00€
Vaikiškas piešimo staliukas su projektoriumi – Lavinkite vaikų piešimo įgūdžius! Šis piešimo staliukas su projektoriumi leidžia vaikams mokytis piešti! Staliukas
Pridėti į norų sąrašą
Pasirinkti savybes
Greita peržiūra
-33%
vlogerio-mobilaus-filmavimo-rinkinys-stovas-telefono-laikiklis-led-lempa-ir-mikrofonas
vlogerio-mobilaus-filmavimo-rinkinys-stovas-telefono-laikiklis-led-lempa-ir-mikrofonas
Palyginti

Vlogerio mobilaus filmavimo rinkinys – stovas, telefono laikiklis, LED lempa ir mikrofonas

Namai
58.75€ 39.50€
Pagerinkite savo vaizdo įrašus ir nuotraukas! Vlogerio mobilaus filmavimo įrenginys praturtins Jūsų vaizdo įrašus! Reguliuojama LED lempa su 49 diodais
Pridėti į norų sąrašą
Į krepšelį
Greita peržiūra
-23%
teleskopinis-vaisiu-skynimo-irankis-su-maiseliu-iki-32-m
teleskopinis-vaisiu-skynimo-irankis-su-maiseliu-iki-32-m
Palyginti

Teleskopinis vaisių skynimo įrankis su maišeliu iki 3,2 m

Sodo prekės
29.99€ 22.99€
Teleskopinis vaisių skynimo įrankis su maišeliu iki 3,2 m – patogiam derliaus nuėmimui nuo aukštesnių medžių Teleskopinis vaisių skynimo įrankis
Pridėti į norų sąrašą
Į krepšelį
Greita peržiūra
-43%
elegantiska-juoda-suknele-moterims
elegantiska-juoda-suknele-moterims
Palyginti

Elegantiška juoda suknelė moterims

Grožis ir sveikata
45.00€ 25.70€
Ieškote ypatingos suknelės tobulai progai? Atkreipkite dėmesį į šią!
Pridėti į norų sąrašą
Pasirinkti savybes
Greita peržiūra
-38%
pluduriuojantis-ir-vandeni-purskiantis-vonios-zaislas-varle
pluduriuojantis-ir-vandeni-purskiantis-vonios-zaislas-varle
Palyginti

Plūduriuojantis ir vandenį purškiantis vonios žaislas – varlė

Vaikų prekės
32.50€ 19.99€
Daugiau jokio verksmo ir pykčių dėl maudynių! Šis plūduriuojantis, vandenį purškiantis ir besisukantis vonios žaislas – varlė ne tik pradžiugins
Pridėti į norų sąrašą
Į krepšelį
Greita peržiūra
-52%
Aksesuarų rinkinys vyrams 5-in-1
Aksesuarų rinkinys vyrams 5-in-1
Palyginti

Aksesuarų rinkinys vyrams 5-in-1

Grožis ir sveikata
59.99€ 29.00€
Aksesuarų rinkinys vyrams 5-in-1 – Puikus dovanos pasirinkimas! Ar ieškote tobulos dovanos savo vyrui? Ją jau radote! Šis rinkinys yra
Pridėti į norų sąrašą
Į krepšelį
Greita peržiūra

Praktiškos prekės kasdieniams poreikiams. 

Turite klausimų? Mes pasiruošę Jums padėti!

  • info@pardu.lt

 I–IV 9:00–18:00, V 9:00 – 17:00

Kategorijos
  • Kalėdos
  • Advento kalendoriai
  • Namai
    • Sofų užtiesalai
    • Sėdmaišiai
    • Kilimai
  • Grožis ir sveikata
  • Auto prekės
  • Sodo prekės
  • Vaikų prekės
  • Gyvūnų prekės
  • Dovanos
  • Piniginės
  • Diržai
  • Rankinės
Informacija
  • Privatumo politika
  • Grąžinimo sąlygos
  • Prekių pristatymas
  • Apmokėjimas
  • Sąlygos ir taisyklės
  • Užsakymai didesniais kiekiais
Socialiniai tinklai
© 2026, MB Pomat. Visos teisės saugomos
  • Meniu
  • Kategorijos
  • kaledos-kategorija-pardu-ltKalėdos
  • advento-kalendoriai-parduAdvento kalendoriai
  • Namai
    • Sofų užtiesalai
    • sedmaisiai-parduSėdmaišiai
    • kilimai-parduKilimai
  • Grožis ir sveikata
  • Auto prekės
  • Sodo prekės
  • Vaikų prekės
  • Gyvūnų prekės
  • kategorija-dovanos-parduDovanos
  • kategorija-pinigines-parduPiniginės
  • kategorija-dirzai-parduDiržai
  • kategorija-rankines-parduRankinės
  • Pradinis
  • Parduotuvė
  • Apie mus
  • Kontaktai
  • Norų sąrašas
  • Palyginti
  • Prisijungti / Registruotis
Krepšelis
Uždaryti
Prisijungimas
Uždaryti

Pamiršote slaptažodį?

Neturite paskyros?

Sukurti paskyrą
zaidimu-advento-kalendorius-2026-24-staigmenos-zaidimu-megejams

Žaidimų advento kalendorius 2026, 24 staigmenos žaidimų mėgėjams

49.00€ 42.99€
Palyginti
Pridėti į norų sąrašą
Pardu komanda
Sveiki! Jei turite klausimų, parašykite mums.
Susisiekti
Prekės
0 Norai
0 items Krepšelis
Paskyra