Kategorijos
  • Kategorijos
  • Advento kalendoriai
    • Advento kalendoriai moterims 2026
    • Advento kalendoriai vyrams 2026
  • Aksesuarai
    • Diržai
    • Piniginės
    • Rankinės
  • Auto prekės
  • Be kategorijos
  • Dovanos
  • Grožis ir sveikata
  • Gyvūnų prekės
  • Kalėdos
  • Namai
    • Kilimai
    • Sėdmaišiai
    • Sofų užtiesalai
  • Sodo prekės
  • Vaikų prekės
Prisijungti / Registruotis
0 Norų sąrašas
0 Palyginti
4 items 131.09€
Meniu
4 items 131.09€
Produktų kategorijos
  • kaledos-kategorija-pardu-ltKalėdos
  • advento-kalendoriai-parduAdvento kalendoriai
  • Namai
    • Sofų užtiesalai
    • sedmaisiai-parduSėdmaišiai
    • kilimai-parduKilimai
  • Grožis ir sveikata
  • Auto prekės
  • Sodo prekės
  • Vaikų prekės
  • Gyvūnų prekės
  • kategorija-dovanos-parduDovanos
  • kategorija-pinigines-parduPiniginės
  • kategorija-dirzai-parduDiržai
  • kategorija-rankines-parduRankinės
  • Pradinis
  • Parduotuvė
  • Apie mus
  • Kontaktai
Krepšelis “Sodinimo įrankių rinkinys + kilimėlis ir pirštinės DOVANŲ!” - įdėtas į krepšelį
-7%
advento-kalendorius-vaikams-su-magnetiniu-mediniu-traukinuku
advento-kalendorius-vaikams-su-magnetiniu-mediniu-traukinuku
advento-kalendorius-vaikams-su-magnetiniu-mediniu-traukinuku
advento-kalendorius-vaikams-su-magnetiniu-mediniu-traukinuku
Pradžia Advento kalendoriai Advento kalendorius vaikams su magnetiniu mediniu traukinuku
lauko-virtuvele-vaikams-su-sodinimo-deze-vabzdziu-stebejimo-dezute-ir-kriaukle-medine-1048-x-347-x-945-cm
Lauko virtuvėlė vaikams su sodinimo dėže, vabzdžių stebėjimo dėžute ir kriaukle, medinė, 104,8 × 34,7 × 94,5 cm 108.00€
Grįžti į parduotuvę
advento-kalendorius-su-antistresiniais-zaisliukais-24-vnt
Advento kalendorius su antistresiniais žaisliukais, 24 vnt. 39.00€ 34.99€

Advento kalendorius vaikams su magnetiniu mediniu traukinuku

75.00€ 69.99€

Palyginti
Pridėti į norų sąrašą
2 žmonės dabar domisi šiuo produktu!
Produkto kodas: 3205 Kategorija: Advento kalendoriai Žyma: GREITAS PRISTATYMAS PER 1-7 d.d.
Dalintis:
  • Aprašymas
Aprašymas

pardu-lt-saugus-mokejimai-nemokamas-pristatymas-nuo-45

Advento kalendorius vaikams su mediniu magnetiniu traukinuku – 24 dienos ūkyje ir prie ežero!

Advento kalendorius vaikams su mediniu magnetiniu traukinuku – žaismingas rinkinys, leidžiantis kiekvieną dieną atrasti naują staigmeną ir palaipsniui sukurti spalvingą žaidimų pasaulį. Kalendoriuje yra 24 skyreliai su traukinukais, gyvūnais, bėgių dalimis ir įvairiais ūkio bei vandens gyvūnų tematikos priedais. Atidarius visus skyrelius, vaikai galės kurti savo istorijas ir žaisti su visu surinktu rinkiniu.

Traukinukas, ūkio gyvūnai ir nuotykiai prie ežero

Medinius lokomotyvus ir vagonus galima sujungti magnetais, todėl traukinuką patogu keisti ir pritaikyti skirtingiems žaidimams. Iš bėgių dalių galima sudaryti geležinkelio trasą, o ūkio gyvūnai, tvorelės, namo ir kiti aplinkos elementai padeda kurti įvairias žaidimų scenas. Prie ežero galima įtraukti žuvis, vėžlį, krabą ir žvejybos priedus. Bėgiai suderinami su daugeliu įprastų medinių traukinių sistemų, todėl rinkinį galima derinti su kitais suderinamais bėgiais.

Ypatybės:

  • 24 staigmenos: kiekvieną dieną galima atidaryti po vieną skyrelį ir papildyti žaidimų rinkinį naujomis detalėmis.
  • Medinis magnetinis traukinukas: komplekte yra 2 lokomotyvai ir 8 magnetiniai vagonai, kuriuos galima sujungti, atskirti ir perkonfigūruoti.
  • Ūkio ir ežero tematika: rinkinyje yra ūkio gyvūnų, vandens gyvūnų, tvorelių ir kitų aplinkos detalių.
  • Bėgių trasa: 14 bėgių dalių leidžia surinkti geležinkelio trasą, suderinamą su daugeliu įprastų medinių traukinių sistemų.
  • Kūrybiški žaidimai: konstruojant trasą ir kuriant skirtingas scenas lavinamas kūrybiškumas, vaizduotė bei smulkioji motorika.

Specifikacijos:

Produkto tipas: advento kalendorius su mediniu traukinuku
Staigmenų skaičius: 24
Medžiagos: mediena, magnetai
Lokomotyvų skaičius: 2
Magnetinių vagonų skaičius: 8
Ūkio gyvūnų skaičius: 8
Ūkio aplinkos elementų skaičius: 4
Vandens gyvūnų skaičius: 4
Tvorelių skaičius: 4
Žvejybos meškerė: 1
Bėgių dalių skaičius: 14
Žaidimų kilimėliai: 2 (ūkio ir ežero tematikos)
Papildomos savybės: magnetiškai sujungiami vagonai, suderinamumas su daugeliu įprastų medinių traukinių bėgių sistemų
Įspėjimas: rinkinyje yra smulkių dalių. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Komplektacija:

2 mediniai magnetiniai lokomotyvai
8 magnetiniai vagonai
8 ūkio gyvūnai
4 ūkio aplinkos elementai
4 vandens gyvūnai
4 tvorelės
1 medinė žvejybos meškerė
14 bėgių dalių
1 ūkio tematikos žaidimų kilimėlis
1 ežero tematikos žaidimų kilimėlis
1 advento kalendorius su 24 staigmenų skyreliais

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Advento kalendorius vaikams su magnetiniu mediniu traukinuku” Atšaukti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Maksimalus dydis: 20 MB. Galite įkelti: nuotrauką, vaizdo įrašą. Nuorodos iš YouTube, Facebook, Twitter ir kitų socialinių tinklų bus rodomos, kaip tekstas. Drop file here

Panašūs produktai

-23%
teleskopinis-vaisiu-skynimo-irankis-su-maiseliu-iki-32-m
teleskopinis-vaisiu-skynimo-irankis-su-maiseliu-iki-32-m
Palyginti

Teleskopinis vaisių skynimo įrankis su maišeliu iki 3,2 m

Sodo prekės
29.99€ 22.99€
Teleskopinis vaisių skynimo įrankis su maišeliu iki 3,2 m – patogiam derliaus nuėmimui nuo aukštesnių medžių Teleskopinis vaisių skynimo įrankis
Pridėti į norų sąrašą
Į krepšelį
Greita peržiūra
-11%
vaikstantis-ir-dainuojantis-vienaragis
vaikstantis-ir-dainuojantis-vienaragis
Palyginti

Interaktyvus vaikštantis ir dainuojantis pliušinis vienaragis

Vaikų prekės
37.00€ 33.00€
Įvertinimas: 5.00 iš 5

Ar Jūsų vaikas svajoja apie magišką draugą, kuris atgytų ir žaistų kartu? Susipažinkite su vaikštančiu vienaragiu - žaislu, kuris ne tik pakerės vaizduotę, bet ir taps geriausiu mažylio draugu!

Pridėti į norų sąrašą
Į krepšelį
Greita peržiūra
-42%
automatine-sodo-laistymo-sistema
vandens-dulksnos-ir-laistymo-sistema-sodui-20-m
Palyginti

Vandens dulksnos ir laistymo sistema sodui, 20 m

Sodo prekės
38.00€ 22.00€
Pavargote nuo nuolatinio augalų laistymo? Tuomet ši laistymo sistema yra tai, ko Jums reikia!
Pridėti į norų sąrašą
Į krepšelį
Greita peržiūra
-37%
sodinimo-irankiu-rinkinys-kilimelis-ir-pirstines-dovanu
sodinimo-irankiu-rinkinys-kilimelis-ir-pirstines-dovanu
Palyginti

Sodinimo įrankių rinkinys + kilimėlis ir pirštinės DOVANŲ!

Sodo prekės
42.75€ 26.99€
Įvertinimas: 5.00 iš 5
Sodinimo įrankių rinkinys – Atlikite daugiau sodo darbų per trumpesnį laiką! Šis sodinimo įrankis leis paspartinti Jūsų darbą sode! Su
Pridėti į norų sąrašą
Į krepšelį
Greita peržiūra
-34%
itin-siltos-termines-pedkelnes
itin-siltos-termines-pedkelnes
Palyginti

Itin šiltos pėdkelnės

Grožis ir sveikata
32.50€ 21.50€
Itin šiltos pėdkelnės – Neleiskite šaltam orui stabdyti suknelių dėvėjimo! Šios šiltos pėdkelnės neleis Jums sušalti net esant žemiausiomis temperatūromis!
Pridėti į norų sąrašą
Į krepšelį
Greita peržiūra
-15%
gyvagaudes-peliu-gaudykles-smulkiems-grauzikams-5-vnt
gyvagaudes-peliu-gaudykles-smulkiems-grauzikams-5-vnt
Palyginti

Gyvagaudės pelių gaudyklės smulkiems graužikams 5 vnt.

Sodo prekės
27.00€ 22.99€
Gyvagaudės pelių gaudyklės smulkiems graužikams 5 vnt. – humaniškam gaudymui be nuodų Gyvagaudės pelių gaudyklės smulkiems graužikams 5 vnt. skirtos
Pridėti į norų sąrašą
Į krepšelį
Greita peržiūra
-52%
Aksesuarų rinkinys vyrams 5-in-1
Aksesuarų rinkinys vyrams 5-in-1
Palyginti

Aksesuarų rinkinys vyrams 5-in-1

Grožis ir sveikata
59.99€ 29.00€
Aksesuarų rinkinys vyrams 5-in-1 – Puikus dovanos pasirinkimas! Ar ieškote tobulos dovanos savo vyrui? Ją jau radote! Šis rinkinys yra
Pridėti į norų sąrašą
Į krepšelį
Greita peržiūra
-24%
itin-lankstus-tualeto-sepetys-su-laikikliu
itin-lankstus-tualeto-sepetys-su-laikikliu
Palyginti

Itin lankstus tualeto šepetys su laikikliu

Namai
24.99€ 18.90€
Įvertinimas: 4.50 iš 5
Išvalykite kiekvieną tualeto kampelį! Skirtingai nuo įprastų tualeto šepečių, šis modelis yra sukurtas naudojant pažangią technologiją, leidžiančią šepetėliui lankstytis ir
Pridėti į norų sąrašą
Į krepšelį
Greita peržiūra

Praktiškos prekės kasdieniams poreikiams. 

Turite klausimų? Mes pasiruošę Jums padėti!

  • info@pardu.lt

 I–IV 9:00–18:00, V 9:00 – 17:00

Kategorijos
  • Kalėdos
  • Advento kalendoriai
  • Namai
    • Sofų užtiesalai
    • Sėdmaišiai
    • Kilimai
  • Grožis ir sveikata
  • Auto prekės
  • Sodo prekės
  • Vaikų prekės
  • Gyvūnų prekės
  • Dovanos
  • Piniginės
  • Diržai
  • Rankinės
Informacija
  • Privatumo politika
  • Grąžinimo sąlygos
  • Prekių pristatymas
  • Apmokėjimas
  • Sąlygos ir taisyklės
  • Užsakymai didesniais kiekiais
Socialiniai tinklai
© 2026, MB Pomat. Visos teisės saugomos
  • Meniu
  • Kategorijos
  • kaledos-kategorija-pardu-ltKalėdos
  • advento-kalendoriai-parduAdvento kalendoriai
  • Namai
    • Sofų užtiesalai
    • sedmaisiai-parduSėdmaišiai
    • kilimai-parduKilimai
  • Grožis ir sveikata
  • Auto prekės
  • Sodo prekės
  • Vaikų prekės
  • Gyvūnų prekės
  • kategorija-dovanos-parduDovanos
  • kategorija-pinigines-parduPiniginės
  • kategorija-dirzai-parduDiržai
  • kategorija-rankines-parduRankinės
  • Pradinis
  • Parduotuvė
  • Apie mus
  • Kontaktai
  • Norų sąrašas
  • Palyginti
  • Prisijungti / Registruotis
Krepšelis
Uždaryti
Prisijungimas
Uždaryti

Pamiršote slaptažodį?

Neturite paskyros?

Sukurti paskyrą
advento-kalendorius-vaikams-su-magnetiniu-mediniu-traukinuku

Advento kalendorius vaikams su magnetiniu mediniu traukinuku

75.00€ 69.99€
Palyginti
Pridėti į norų sąrašą
Pardu komanda
Sveiki! Jei turite klausimų, parašykite mums.
Susisiekti
Prekės
0 Norai
4 items Krepšelis
Paskyra