Kategorijos
  • Kategorijos
  • Advento kalendoriai
    • Advento kalendoriai moterims 2026
    • Advento kalendoriai vyrams 2026
  • Aksesuarai
    • Diržai
    • Piniginės
    • Rankinės
  • Auto prekės
  • Be kategorijos
  • Dovanos
  • Grožis ir sveikata
  • Gyvūnų prekės
  • Kalėdos
  • Namai
    • Kilimai
    • Sėdmaišiai
    • Sofų užtiesalai
  • Sodo prekės
  • Vaikų prekės
Prisijungti / Registruotis
0 Norų sąrašas
0 Palyginti
3 items 83.65€
Meniu
3 items 83.65€
Produktų kategorijos
  • kaledos-kategorija-pardu-ltKalėdos
  • advento-kalendoriai-parduAdvento kalendoriai
  • Namai
    • Sofų užtiesalai
    • sedmaisiai-parduSėdmaišiai
    • kilimai-parduKilimai
  • Grožis ir sveikata
  • Auto prekės
  • Sodo prekės
  • Vaikų prekės
  • Gyvūnų prekės
  • kategorija-dovanos-parduDovanos
  • kategorija-pinigines-parduPiniginės
  • kategorija-dirzai-parduDiržai
  • kategorija-rankines-parduRankinės
  • Pradinis
  • Parduotuvė
  • Apie mus
  • Kontaktai
Krepšelis “Lašelinio laistymo sistema sodui ir šiltnamiui su mikropurkštukais, 50 m” - įdėtas į krepšelį
-8%
advento-kalendorius-vaikams-su-ore-dziustanciu-modelinu
advento-kalendorius-vaikams-su-ore-dziustanciu-modelinu
advento-kalendorius-vaikams-su-ore-dziustanciu-modelinu
advento-kalendorius-vaikams-su-ore-dziustanciu-modelinu
Pradžia Advento kalendoriai Advento kalendorius vaikams su ore džiūstančiu modelinu
advento-kalendorius-su-antistresiniais-zaisliukais-24-vnt
Advento kalendorius su antistresiniais žaisliukais, 24 vnt. 39.00€ 34.99€
Grįžti į parduotuvę
kurybinis-advento-kalendorius-su-deimantine-mozaika-24-pakabukai
Kūrybinis advento kalendorius su deimantine mozaika, 24 pakabukai 34.00€ 29.99€

Advento kalendorius vaikams su ore džiūstančiu modelinu

37.00€ 34.15€

Palyginti
Pridėti į norų sąrašą
13 žmonių dabar domisi šiuo produktu!
Produkto kodas: 3213 Kategorija: Advento kalendoriai Žyma: GREITAS PRISTATYMAS PER 1-7 d.d.
Dalintis:
  • Aprašymas
Aprašymas

pardu-lt-saugus-mokejimai-nemokamas-pristatymas-nuo-45

Advento kalendorius vaikams su ore džiūstančiu modelinu – 24 dienos kūrybinių atradimų!

Advento kalendorius vaikams su ore džiūstančiu modelinu – kūrybiška dovana vaikams, mėgstantiems lipdyti, kurti ir atrasti naujas formas. Kalendoriuje slypi 24 staigmenos, susijusios su gyvūnų pasauliu. Naudodami skirtingų spalvų modeliną vaikai gali kurti mielas gyvūnų figūrėles ir kiekvieną dieną atrasti naujų kūrybinių galimybių.

Kurkite spalvingas gyvūnų figūrėles

Kalendoriaus staigmenos skirtos kūrybiniam lipdymui ir gyvūnų figūrėlių formavimui. Ore džiūstantis modelinas leidžia išsaugoti sukurtas formas jam išdžiūvus, todėl pagamintus darbelius galima eksponuoti kambaryje ar papildyti savo kūrinių kolekciją. Tai smagus užsiėmimas, skatinantis vaikus išbandyti skirtingas formas, spalvas ir kūrybines idėjas.

Ypatybės:

  • 24 staigmenos: kalendoriuje yra 24 staigmenos, skirtos kūrybiškam Kalėdų laukimui.
  • Ore džiūstantis modelinas: leidžia kurti figūrėles, kurioms išdžiūvus galima išsaugoti suteiktą formą.
  • Gyvūnų tematika: rinkinio dizainas ir staigmenos įkvėpti įvairių gyvūnų.
  • Kūrybinis lipdymas: vaikai gali formuoti skirtingas figūras ir išbandyti savo idėjas.
  • Vaikams nuo 5 metų: kalendorius skirtas vaikams, mėgstantiems kūrybinius užsiėmimus.

Specifikacijos:

Produkto tipas: advento kalendorius su modelinu
Staigmenų skaičius: 24
Modelino tipas: ore džiūstantis
Tematika: gyvūnai
Paskirtis: lipdymas ir kūrybiniai užsiėmimai
Rekomenduojamas amžius: nuo 5 metų

Komplektacija:

1 advento kalendorius su 24 kūrybinėmis staigmenomis. Konkretus visų rinkinio dalių sąrašas tiekėjo aprašyme nenurodytas.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Advento kalendorius vaikams su ore džiūstančiu modelinu” Atšaukti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Maksimalus dydis: 20 MB. Galite įkelti: nuotrauką, vaizdo įrašą. Nuorodos iš YouTube, Facebook, Twitter ir kitų socialinių tinklų bus rodomos, kaip tekstas. Drop file here

Panašūs produktai

-38%
pluduriuojantis-ir-vandeni-purskiantis-vonios-zaislas-varle
pluduriuojantis-ir-vandeni-purskiantis-vonios-zaislas-varle
Palyginti

Plūduriuojantis ir vandenį purškiantis vonios žaislas – varlė

Vaikų prekės
32.50€ 19.99€
Daugiau jokio verksmo ir pykčių dėl maudynių! Šis plūduriuojantis, vandenį purškiantis ir besisukantis vonios žaislas – varlė ne tik pradžiugins
Pridėti į norų sąrašą
Į krepšelį
Greita peržiūra
-40%
pakabinamas-advento-kalendorius
pakabinamas-advento-kalendorius
Palyginti

Pakabinamas advento kalendorius

Kalėdos
24.99€ 15.00€
Pakabinamas advento kalendorius – sukurkite unikalią šventinę nuotaiką patys! Šis pakabinamas advento kalendorius yra puiki interjero detalė, suteikianti namams šventinį
Pridėti į norų sąrašą
Į krepšelį
Greita peržiūra
-39%
daugiafunkcinis-maisto-smulkintuvas
daugiafunkcinis-maisto-smulkintuvas
Palyginti

Daugiafunkcinis maisto smulkintuvas

Namai
47.55€ 28.90€
Palengvinkite sau maisto gaminimą! Su šiuo daugiafunkciniu įrenginiu galėsite susmulkinti, supjaustyti, plakti bei maišyti įvairius ingredientus – daržoves, mėsą, prieskonines
Pridėti į norų sąrašą
Į krepšelį
Greita peržiūra
-33%
vlogerio-mobilaus-filmavimo-rinkinys-stovas-telefono-laikiklis-led-lempa-ir-mikrofonas
vlogerio-mobilaus-filmavimo-rinkinys-stovas-telefono-laikiklis-led-lempa-ir-mikrofonas
Palyginti

Vlogerio mobilaus filmavimo rinkinys – stovas, telefono laikiklis, LED lempa ir mikrofonas

Namai
58.75€ 39.50€
Pagerinkite savo vaizdo įrašus ir nuotraukas! Vlogerio mobilaus filmavimo įrenginys praturtins Jūsų vaizdo įrašus! Reguliuojama LED lempa su 49 diodais
Pridėti į norų sąrašą
Į krepšelį
Greita peržiūra
-37%
sodinimo-irankiu-rinkinys-kilimelis-ir-pirstines-dovanu
sodinimo-irankiu-rinkinys-kilimelis-ir-pirstines-dovanu
Palyginti

Sodinimo įrankių rinkinys + kilimėlis ir pirštinės DOVANŲ!

Sodo prekės
42.75€ 26.99€
Įvertinimas: 5.00 iš 5
Sodinimo įrankių rinkinys – Atlikite daugiau sodo darbų per trumpesnį laiką! Šis sodinimo įrankis leis paspartinti Jūsų darbą sode! Su
Pridėti į norų sąrašą
Į krepšelį
Greita peržiūra
-24%
itin-lankstus-tualeto-sepetys-su-laikikliu
itin-lankstus-tualeto-sepetys-su-laikikliu
Palyginti

Itin lankstus tualeto šepetys su laikikliu

Namai
24.99€ 18.90€
Įvertinimas: 4.50 iš 5
Išvalykite kiekvieną tualeto kampelį! Skirtingai nuo įprastų tualeto šepečių, šis modelis yra sukurtas naudojant pažangią technologiją, leidžiančią šepetėliui lankstytis ir
Pridėti į norų sąrašą
Į krepšelį
Greita peržiūra
-19%
augalu-risimo-irankis-su-juosta-siltnamiui-ir-darzui
augalu-risimo-irankis-su-juosta-siltnamiui-ir-darzui
Palyginti

Augalų rišimo įrankis su juosta šiltnamiui ir daržui

Sodo prekės
27.00€ 21.99€
Augalų rišimo įrankis su juosta šiltnamiui ir daržui – greitam stiebų tvirtinimui prie atramų Augalų rišimo įrankis su juosta šiltnamiui
Pridėti į norų sąrašą
Į krepšelį
Greita peržiūra
-46%
figura-formuojancios-prailgintos-kelnaites-moterims-korsetas
figura-formuojancios-prailgintos-kelnaites-moterims-korsetas
Palyginti

Figūrą formuojančios prailgintos kelnaitės moterims – korsetas

Grožis ir sveikata
34.90€ 19.00€
Patobulinkite savo kūno linijas vos per kelias sekundes! Šios efektyvios figūrą formuojančios prailgintos kelnaitės moterims – korsetas leidžia akimirksniu pagražinti
Pridėti į norų sąrašą
Pasirinkti savybes
Greita peržiūra

Praktiškos prekės kasdieniams poreikiams. 

Turite klausimų? Mes pasiruošę Jums padėti!

  • info@pardu.lt

 I–IV 9:00–18:00, V 9:00 – 17:00

Kategorijos
  • Kalėdos
  • Advento kalendoriai
  • Namai
    • Sofų užtiesalai
    • Sėdmaišiai
    • Kilimai
  • Grožis ir sveikata
  • Auto prekės
  • Sodo prekės
  • Vaikų prekės
  • Gyvūnų prekės
  • Dovanos
  • Piniginės
  • Diržai
  • Rankinės
Informacija
  • Privatumo politika
  • Grąžinimo sąlygos
  • Prekių pristatymas
  • Apmokėjimas
  • Sąlygos ir taisyklės
  • Užsakymai didesniais kiekiais
Socialiniai tinklai
© 2026, MB Pomat. Visos teisės saugomos
  • Meniu
  • Kategorijos
  • kaledos-kategorija-pardu-ltKalėdos
  • advento-kalendoriai-parduAdvento kalendoriai
  • Namai
    • Sofų užtiesalai
    • sedmaisiai-parduSėdmaišiai
    • kilimai-parduKilimai
  • Grožis ir sveikata
  • Auto prekės
  • Sodo prekės
  • Vaikų prekės
  • Gyvūnų prekės
  • kategorija-dovanos-parduDovanos
  • kategorija-pinigines-parduPiniginės
  • kategorija-dirzai-parduDiržai
  • kategorija-rankines-parduRankinės
  • Pradinis
  • Parduotuvė
  • Apie mus
  • Kontaktai
  • Norų sąrašas
  • Palyginti
  • Prisijungti / Registruotis
Krepšelis
Uždaryti
Prisijungimas
Uždaryti

Pamiršote slaptažodį?

Neturite paskyros?

Sukurti paskyrą
advento-kalendorius-vaikams-su-ore-dziustanciu-modelinu

Advento kalendorius vaikams su ore džiūstančiu modelinu

37.00€ 34.15€
Palyginti
Pridėti į norų sąrašą
Pardu komanda
Sveiki! Jei turite klausimų, parašykite mums.
Susisiekti
Prekės
0 Norai
3 items Krepšelis
Paskyra