Kategorijos
  • Kategorijos
  • Advento kalendoriai
    • Advento kalendoriai moterims 2026
    • Advento kalendoriai vyrams 2026
  • Aksesuarai
    • Diržai
    • Piniginės
    • Rankinės
  • Auto prekės
  • Be kategorijos
  • Dovanos
  • Grožis ir sveikata
  • Gyvūnų prekės
  • Kalėdos
  • Namai
    • Kilimai
    • Sėdmaišiai
    • Sofų užtiesalai
  • Sodo prekės
  • Vaikų prekės
Prisijungti / Registruotis
0 Norų sąrašas
0 Palyginti
2 items 51.49€
Meniu
2 items 51.49€
Produktų kategorijos
  • kaledos-kategorija-pardu-ltKalėdos
  • advento-kalendoriai-parduAdvento kalendoriai
  • Namai
    • Sofų užtiesalai
    • sedmaisiai-parduSėdmaišiai
    • kilimai-parduKilimai
  • Grožis ir sveikata
  • Auto prekės
  • Sodo prekės
  • Vaikų prekės
  • Gyvūnų prekės
  • kategorija-dovanos-parduDovanos
  • kategorija-pinigines-parduPiniginės
  • kategorija-dirzai-parduDiržai
  • kategorija-rankines-parduRankinės
  • Pradinis
  • Parduotuvė
  • Apie mus
  • Kontaktai
Krepšelis “Elektros energijos suvartojimo matuoklis” - įdėtas į krepšelį
-10%
konstruktoriaus-advento-kalendorius-24-kalediniai-modeliai
konstruktoriaus-advento-kalendorius-24-kalediniai-modeliai
konstruktoriaus-advento-kalendorius-24-kalediniai-modeliai
konstruktoriaus-advento-kalendorius-24-kalediniai-modeliai
Pradžia Advento kalendoriai Konstruktoriaus advento kalendorius, 24 kalėdiniai modeliai
advento-kalendorius-vaikams-su-mediniu-magnetiniu-traukinuku-24-staigmenos-2
Advento kalendorius vaikams su mediniu magnetiniu traukinuku, 24 staigmenos 75.00€ 69.99€
Grįžti į parduotuvę
aquabeads-kurybiniu-karoliuku-advento-kalendorius-24-staigmenos
„Aquabeads“ kūrybinių karoliukų advento kalendorius, 24 staigmenos 29.00€ 22.99€

Konstruktoriaus advento kalendorius, 24 kalėdiniai modeliai

39.00€ 34.99€

Palyginti
Pridėti į norų sąrašą
13 žmonių dabar domisi šiuo produktu!
Produkto kodas: 3341 Kategorija: Advento kalendoriai Žyma: GREITAS PRISTATYMAS PER 1-7 d.d.
Dalintis:
  • Aprašymas
Aprašymas

pardu-lt-saugus-mokejimai-nemokamas-pristatymas-nuo-45

Konstruktoriaus advento kalendorius, 24 kalėdiniai modeliai – kūrybiškas laukimas iki Kalėdų!

Konstruktoriaus advento kalendorius, 24 kalėdiniai modeliai – tai kalėdinis rinkinys, leidžiantis kiekvieną gruodžio dieną iki Kalėdų atrasti naują staigmeną ir surinkti vis kitą mažą modelį. Konstravimo užduotys suteikia galimybę kūrybiškai leisti laiką ir kartu su šeima pasinerti į šventinę nuotaiką.

Kūryba ir kalėdinės dekoracijos

Kalendoriuje esantys konstruktoriaus elementai skirti kalėdinės tematikos modeliams surinkti. Pagamintus modelius galima naudoti ir kaip šventines dekoracijas namuose. Tai veikla, kurią galima išbandyti tiek savarankiškai, tiek kartu su šeimos nariais.

Ypatybės:

  • 24 staigmenos: kiekvieną dieną nuo gruodžio 1 iki 24 dienos galima atidaryti naują kalendoriaus langelį.
  • Kalėdiniai modeliai: kiekviena staigmena skirta nedideliam šventinės tematikos modeliui surinkti.
  • Kūrybiškas užsiėmimas: konstravimas skatina įsitraukti į kūrybinę veiklą.
  • Šventinės dekoracijos: surinktus modelius galima naudoti namų kalėdiniam papuošimui.
  • ABS plastikas: konstruktoriaus elementai pagaminti iš ABS plastiko.

Specifikacijos:

Tipas: konstruktoriaus advento kalendorius
Staigmenų skaičius: 24
Tema: Kalėdos
Medžiaga: ABS plastikas
Pakuotės svoris: 600 g
Pakuotės matmenys: 35 × 24 × 6,5 cm

Komplektacija:

1 advento kalendorius su konstruktoriaus elementais

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Konstruktoriaus advento kalendorius, 24 kalėdiniai modeliai” Atšaukti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Maksimalus dydis: 20 MB. Galite įkelti: nuotrauką, vaizdo įrašą. Nuorodos iš YouTube, Facebook, Twitter ir kitų socialinių tinklų bus rodomos, kaip tekstas. Drop file here

Panašūs produktai

-15%
gyvagaudes-peliu-gaudykles-smulkiems-grauzikams-5-vnt
gyvagaudes-peliu-gaudykles-smulkiems-grauzikams-5-vnt
Palyginti

Gyvagaudės pelių gaudyklės smulkiems graužikams 5 vnt.

Sodo prekės
27.00€ 22.99€
Gyvagaudės pelių gaudyklės smulkiems graužikams 5 vnt. – humaniškam gaudymui be nuodų Gyvagaudės pelių gaudyklės smulkiems graužikams 5 vnt. skirtos
Pridėti į norų sąrašą
Į krepšelį
Greita peržiūra
-38%
pluduriuojantis-ir-vandeni-purskiantis-vonios-zaislas-varle
pluduriuojantis-ir-vandeni-purskiantis-vonios-zaislas-varle
Palyginti

Plūduriuojantis ir vandenį purškiantis vonios žaislas – varlė

Vaikų prekės
32.50€ 19.99€
Daugiau jokio verksmo ir pykčių dėl maudynių! Šis plūduriuojantis, vandenį purškiantis ir besisukantis vonios žaislas – varlė ne tik pradžiugins
Pridėti į norų sąrašą
Į krepšelį
Greita peržiūra
-34%
itin-siltos-termines-pedkelnes
itin-siltos-termines-pedkelnes
Palyginti

Itin šiltos pėdkelnės

Grožis ir sveikata
32.50€ 21.50€
Itin šiltos pėdkelnės – Neleiskite šaltam orui stabdyti suknelių dėvėjimo! Šios šiltos pėdkelnės neleis Jums sušalti net esant žemiausiomis temperatūromis!
Pridėti į norų sąrašą
Į krepšelį
Greita peržiūra
-35%
siuksliadeze-depozitiniams-buteliams-su-isimamu-daugkartiniu-maiseliu
siuksliadeze-depozitiniams-buteliams-su-isimamu-daugkartiniu-maiseliu
Palyginti

Šiukšliadėžė depozitiniams buteliams su išimamu daugkartiniu maišeliu

Namai
54.00€ 35.00€
Įvertinimas: 5.00 iš 5
Norite šį produktą įsigyti ir apmokėti pristatymo metu?🚚 Susisiekite su mumis el. paštu: info@pardu.lt 📩 Šiukšliadėžė depozitiniams buteliams su išimamu
Pridėti į norų sąrašą
Į krepšelį
Greita peržiūra
-23%
teleskopinis-vaisiu-skynimo-irankis-su-maiseliu-iki-32-m
teleskopinis-vaisiu-skynimo-irankis-su-maiseliu-iki-32-m
Palyginti

Teleskopinis vaisių skynimo įrankis su maišeliu iki 3,2 m

Sodo prekės
29.99€ 22.99€
Teleskopinis vaisių skynimo įrankis su maišeliu iki 3,2 m – patogiam derliaus nuėmimui nuo aukštesnių medžių Teleskopinis vaisių skynimo įrankis
Pridėti į norų sąrašą
Į krepšelį
Greita peržiūra
-33%
vlogerio-mobilaus-filmavimo-rinkinys-stovas-telefono-laikiklis-led-lempa-ir-mikrofonas
vlogerio-mobilaus-filmavimo-rinkinys-stovas-telefono-laikiklis-led-lempa-ir-mikrofonas
Palyginti

Vlogerio mobilaus filmavimo rinkinys – stovas, telefono laikiklis, LED lempa ir mikrofonas

Namai
58.75€ 39.50€
Pagerinkite savo vaizdo įrašus ir nuotraukas! Vlogerio mobilaus filmavimo įrenginys praturtins Jūsų vaizdo įrašus! Reguliuojama LED lempa su 49 diodais
Pridėti į norų sąrašą
Į krepšelį
Greita peržiūra
-34%
automobilio-uzdangalas-xtrobb
automobilio-uzdangalas-xtrobb
Palyginti

Automobilio uždangalas Xtrobb

Auto prekės
54.99€ 36.10€
Automobilio uždangalas Xtrobb – apsaugokite savo automobilį nuo aplinkos veiksnių! Ieškote efektyvaus būdo apsaugoti savo automobilį nuo saulės spindulių, dulkių
Pridėti į norų sąrašą
Į krepšelį
Greita peržiūra
-39%
daugiafunkcinis-maisto-smulkintuvas
daugiafunkcinis-maisto-smulkintuvas
Palyginti

Daugiafunkcinis maisto smulkintuvas

Namai
47.55€ 28.90€
Palengvinkite sau maisto gaminimą! Su šiuo daugiafunkciniu įrenginiu galėsite susmulkinti, supjaustyti, plakti bei maišyti įvairius ingredientus – daržoves, mėsą, prieskonines
Pridėti į norų sąrašą
Į krepšelį
Greita peržiūra

Praktiškos prekės kasdieniams poreikiams. 

Turite klausimų? Mes pasiruošę Jums padėti!

  • info@pardu.lt

 I–IV 9:00–18:00, V 9:00 – 17:00

Kategorijos
  • Kalėdos
  • Advento kalendoriai
  • Namai
    • Sofų užtiesalai
    • Sėdmaišiai
    • Kilimai
  • Grožis ir sveikata
  • Auto prekės
  • Sodo prekės
  • Vaikų prekės
  • Gyvūnų prekės
  • Dovanos
  • Piniginės
  • Diržai
  • Rankinės
Informacija
  • Privatumo politika
  • Grąžinimo sąlygos
  • Prekių pristatymas
  • Apmokėjimas
  • Sąlygos ir taisyklės
  • Užsakymai didesniais kiekiais
Socialiniai tinklai
© 2026, MB Pomat. Visos teisės saugomos
  • Meniu
  • Kategorijos
  • kaledos-kategorija-pardu-ltKalėdos
  • advento-kalendoriai-parduAdvento kalendoriai
  • Namai
    • Sofų užtiesalai
    • sedmaisiai-parduSėdmaišiai
    • kilimai-parduKilimai
  • Grožis ir sveikata
  • Auto prekės
  • Sodo prekės
  • Vaikų prekės
  • Gyvūnų prekės
  • kategorija-dovanos-parduDovanos
  • kategorija-pinigines-parduPiniginės
  • kategorija-dirzai-parduDiržai
  • kategorija-rankines-parduRankinės
  • Pradinis
  • Parduotuvė
  • Apie mus
  • Kontaktai
  • Norų sąrašas
  • Palyginti
  • Prisijungti / Registruotis
Krepšelis
Uždaryti
Prisijungimas
Uždaryti

Pamiršote slaptažodį?

Neturite paskyros?

Sukurti paskyrą
konstruktoriaus-advento-kalendorius-24-kalediniai-modeliai

Konstruktoriaus advento kalendorius, 24 kalėdiniai modeliai

39.00€ 34.99€
Palyginti
Pridėti į norų sąrašą
Pardu komanda
Sveiki! Jei turite klausimų, parašykite mums.
Susisiekti
Prekės
0 Norai
2 items Krepšelis
Paskyra